ریاست جمهوری: داعش تهدیدی برای امنیت افغانستان است

صدیق صدیقی، سخنگوی رئیس‌ جمهور افغانستان طی سخنانی در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد: گروه داعش تهدید بزرگی برای امنیت و ثبات افغانستان است. به گزارش شانا به نقل از آناتولی؛ وی افزود: به کمک همکاران بین‌المللی با داعش و دیگر گروه‌های تروریستی می‌‌جنگیم. با همکاری آمریکا و ناتو در راستای انهدام لانه‌های داعش تلاش […]

صدیق صدیقی، سخنگوی رئیس‌ جمهور افغانستان طی سخنانی در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد: گروه داعش تهدید بزرگی برای امنیت و ثبات افغانستان است.

به گزارش شانا به نقل از آناتولی؛ وی افزود: به کمک همکاران بین‌المللی با داعش و دیگر گروه‌های تروریستی می‌‌جنگیم. با همکاری آمریکا و ناتو در راستای انهدام لانه‌های داعش تلاش می‌کنیم.

سخنگوی رئیس‌جمهور افغانستان در ادامه همچنین اظهار داشت: دولت برای مذاکره با گروه طالبان آماده است. فهرست هیئت مذاکره کننده آماده است. با جناح‌های مختلف درباره مراحل صلح نیز مشورت کردیم.

افتتاح کاخ دارالامان و جشن صدسالگی استقلال افغانستان از برنامه‌های بزرگ ملی بود و همه سیاستمداران و افراد با نفوذ به این مراسم دعوت شده بودند.

گفتنی است کاخ دارالامان با حضور صدها تن از مسئولان بلندپایه دولت و دیپلمات‌های خارجی روز گذشتته توسط اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان افتتاح شد.