خلیلزاد: گفتگوهای صلح در قطر از سر گرفته خواهد شد

 زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه امریکا در امور مصالحه افغانستان می‌گوید گفتگوهای صلح در قطر به زودی از سر گرفته خواهد شد. به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از شفقنا؛ شورای عالی صلح امروز دوشنبه (۷اسد) با انتشار خبرنامه‌ای گفته است که آقای خلیلزاد این اظهارات را در دیدار با محمدکریم خلیلی، رئیس شورای عالی صلح […]

 زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه امریکا در امور مصالحه افغانستان می‌گوید گفتگوهای صلح در قطر به زودی از سر گرفته خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از شفقنا؛ شورای عالی صلح امروز دوشنبه (۷اسد) با انتشار خبرنامه‌ای گفته است که آقای خلیلزاد این اظهارات را در دیدار با محمدکریم خلیلی، رئیس شورای عالی صلح بیان کرده است.
شورای عالی صلح اعلام کرده است که آقای خلیلزاد پیشرفت‌های روند صلح را امیدوارکننده خوانده و بر ادامه تلاش‌هایش برای صلح افغانستان تاکید کرده است.
نماینده ویژه امریکا در امور مصالحه افغانستان با درمیان‌گذاشتن پیشرفت‌هایش در نشست‌های قطر با خلیلی گفته است که گفتگوهای قطر می‌تواند به صلح پایدار در افغانستان منجر شود.
در خبرنامه شورای عالی صلح آمده است که رئیس شورای عالی صلح با اشاره به برخی از چالش‌های موجود در روند صلح، ابراز امیدواری کرده است که با تلاش‌های ایالات متحده و همکاران بین‌المللی آن چالش‌ها از میان برداشته شود.