تلاش تبهکار برزیلی برای فرار از زندان با لباس دختر ۱۹ ساله‌اش

رهبر یکی از باندهای تبهکار برزیل تلاش کرد که با لباس های دختر ۱۹ ساله‌اش که برای دیدار او به زندان آمده بود از حبس فرار کند. به گزارش شانا به نقل از یورونیوز؛ کلاوینو داسیلوا، رهبر یکی از باندهای تبهکار برزیل از فرصت دیدار با دختر ۱۹ ساله‌اش در زندان استفاده کرد و قصد […]

رهبر یکی از باندهای تبهکار برزیل تلاش کرد که با لباس های دختر ۱۹ ساله‌اش که برای دیدار او به زندان آمده بود از حبس فرار کند.

به گزارش شانا به نقل از یورونیوز؛ کلاوینو داسیلوا، رهبر یکی از باندهای تبهکار برزیل از فرصت دیدار با دختر ۱۹ ساله‌اش در زندان استفاده کرد و قصد داشت به جای او از در اصلی زندان خارج شود. با این حال به گفته مقامات زندان ریودوژانیرو رفتار «عصبی» او هنگام عبور از در زندان، شک ماموران را برانگیخت.

به نظر می‌رسد کلاوینو داسیلوا قصد داشته است بدون دخترش از زندان فرار کند.

مقامات زندان ریودوژانیرو در حال تحقیق درباره احتمال همکاری دختر ۱۹ ساله کلاوینو داسیلوا با این تبهکار برای فرار از زندان هستند.

مقامات زندان عکس‌هایی از کلاوینو داسیلوا در لباس‌های دخترش منتشر کردند. آنها همچنین ویدئویی را منتشر کرده‌اند که رهبر این گروه تبهکار با برداشتن ماسک صورت و در آوردن برخی لباس‌هایش نام اصلی خود را به زبان می‌آورد.