شب خونین طالبان در ولایت فراه

در پی عملیات نیروهای امنیتی افغانستان و حمایت قاطع در مرکز فراه، ۱۲ طالب مسلح کشته و چهار عضو دیگر این گروه مجروح شدند. به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از اسپوتنیک، محب‌الله محب، سخنگوی فرماندهی پولیس فراه می‌گوید: شب گذشته (دوشنبه ۲۰ جوزا) نیروهای امنیتی افغانستان و حمایت قاطع عملیاتی را به هدف پاکسازی […]

در پی عملیات نیروهای امنیتی افغانستان و حمایت قاطع در مرکز فراه، ۱۲ طالب مسلح کشته و چهار عضو دیگر این گروه مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از اسپوتنیک، محب‌الله محب، سخنگوی فرماندهی پولیس فراه می‌گوید: شب گذشته (دوشنبه ۲۰ جوزا) نیروهای امنیتی افغانستان و حمایت قاطع عملیاتی را به هدف پاکسازی روستای «رج» مرکز این ولایت از وجود طالبان آغاز کرده‌اند که تاکنون تلفات سنگین به اعضای این گروه وارد شده است. این عملیات از طریق زمین و هوا راه‌اندازی شده است.

به گفته محب، تاکنون در این عملیات، ۱۲ طالب مسلح کشته و چهار فرد دیگر این گروه زخمی شده‌اند. سخنگوی فرمانده پولیس فراه افزود عملیات روستای رج در حال حاضر جریان دارد و قرار است تا پاکسازی کامل این روستا از وجود مخالفان مسلح دولت، ادامه داشته باشد.

روستای رج در غرب مرکز فراه، همواره محل رفت و آمد طالبان بوده و تهدیدی برای شهر فراه به حساب می‌آید. دولت به همین علت اقدام به راه‌اندازی عملیات در روستای یادشده کرده است.