کشته شدن ۷ عضو یک خانواده در کابل

فرماندهی پولیس کابل می‌گوید که بررسی‌ها در پیوند به کشته شدن هفت عضو یک خانواده آغاز شده ‌است. فردوس فرامرز، سخنگوی فرماندهی پولیس کابل با اعلام آغاز بررسی‌ها در این باره، می‌گوید یافته‌های نخستین پولیس نشان می‌دهد که، پشت پرده این رویداد خصومت‌های خانوادگی بر سر زمین بوده ‌است. «یافته‌های پولیس نشان می‌دهد که این […]

فرماندهی پولیس کابل می‌گوید که بررسی‌ها در پیوند به کشته شدن هفت عضو یک خانواده آغاز شده ‌است.

فردوس فرامرز، سخنگوی فرماندهی پولیس کابل با اعلام آغاز بررسی‌ها در این باره، می‌گوید یافته‌های نخستین پولیس نشان می‌دهد که، پشت پرده این رویداد خصومت‌های خانوادگی بر سر زمین بوده ‌است.

«یافته‌های پولیس نشان می‌دهد که این اتفاق ناشی از خصومت‌های خانواد‌گی بوده است، قبلاً این خانواده در پیوند به یک زمین دعوی داشته‌اند، متأسفانه هفت عضو این خانواده به قتل رسانده شده‌اند، هنوز کسی بازداشت نشده، اما تحقیقات به گونه جدی آغاز شده‌ است.»

در این رویداد افراد مسلح حتی بر کودکان این خانواده نیز رحم نکرده‌اند.

این رویداد حوالی ساعت ۲:۰۰ شب گذشته هنگامی رخداد داده ‌است که، چند فرد مسلح در ساحه جمال‌مینه کارته سخی شهر کابل وارد یک منزل شده و تمام اعضای یک خانواده را آماج شلیک مرمی قرار داده‌اند.

سال گذشته شماری از افراد مسلح در منطقه پنجصد فامیلی حوالی ساعت ده شب ۱۰ بر یک منزل حمله کردند و ده عضو یک خانواده به شمول کودکان و زنان را با شلیک مردمی کشتند.

وزارت امور داخله، در روزهای پسین برخی از طراحان جرم‌های جنایی را بازداشت کرده‌ است، اما شهرندان از افزایش جرم‌های جنایی در شهر کابل ابراز نگرانی می‌کنند و نهادهای کشفی و امنیتی را در امر جلوگیری از جرایم ناتوان می‌دانند.