اخبار هیدراسلایدافغانستانگزارش

هشدار وزارت داخله به مقامات سهل‌انگار پولیس

معین ارشد وزارت داخله در کنفرانسی ویدیویی گفته است: هر مقام پولیس که در انجام مسوولیت‌های خود غفلت کند، از وظیفه برکنار خواهد شد.

به گزارش شانا به نقل از روزنامه راه مدنیت؛ عبدالصبور قانع، معین ارشد امنیتی وزارت داخله، امروز چهارشنبه (اول اسد) در کنفرانسی ویدیویی با مسوولان امنیتی ولایت بلخ، گفت که برای تامین امنیت مردم و کاهش جرایم، باید تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.

معین ارشد امنیتی وزارت داخله به‌صراحت بیان کرد که شهروندان از افزایش جرایم جنایی در شهرها به‌ویژه ولایت بلخ شکایت دارند و نیاز است که وضعیت موجود امنیتی با همکاری مردم تغییر کند.

او خطاب به مسوولان پولیس هشدار داد، هر مقام پولیس ‌که در انجام مسوولیت‌های خود غفلت کند، توسط رهبری وزارت داخله سبک‌دوش خواهد شد.

بااین‌همه، به‌تازگی حکومت افغانستان طرح میثاق امنیتی را در ولایت‌ها روی دست گرفته است؛ طبق این طرح، نیروهای امنیتی با همکاری مردم برای سرکوب مجرمان اقدام می‌کنند.

برنامه میثاق امنیتی، هم‌اکنون در شماری از شهرهای افغانستان به‌ویژه کابل و بلخ در حال اجرا است و در تازه‌ترین مورد، نیروهای امنیتی با همکاری مردم ده قاچاق‌بر مواد مخدر و دو نیروی پولیس را از شهر کابل بازداشت کرده‌اند.

بازدیدها: 24

برچسب ها

بلخی

سردبیر خبرگزاری شانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن