بازداشت یک قاچاقبر اسلحه در فاریاب

به گزارش خبرگزاری شانا، مقام‌های امنیتی در فاریاب می‌گویند طی عملیات مشترک پولیس و امنیت ملی، یک قاچاقبر اسلحه با تجهیزات نظامی در فاریاب بازداشت گردید.  برید جنرال غیب الله سادات فرمانده امنیه دریک نشست خبری گفت، که طی یک پلان مشترک ریاست امنیت ملی و مدیریت  استخبارات پولیس حیات‌الله، باشنده اصلی ولسوالی المار با […]

به گزارش خبرگزاری شانا، مقام‌های امنیتی در فاریاب می‌گویند طی عملیات مشترک پولیس و امنیت ملی، یک قاچاقبر اسلحه با تجهیزات نظامی در فاریاب بازداشت گردید.

 برید جنرال غیب الله سادات فرمانده امنیه دریک نشست خبری گفت، که طی یک پلان مشترک ریاست امنیت ملی و مدیریت  استخبارات پولیس حیات‌الله، باشنده اصلی ولسوالی المار با یک میل اسلحه ماشیندار پیکا، یک قبضه راکت‌انداز، ۷ فیر ماین راکت، سه پایه مخابره دستی، یک مقدار مرمی پیکا، مرمی کلاشینکوف، مرمی تفنگچه، واسکت‌های زرهی، شاژور کلاشینکوف، یونیفورم‌های مختلف نظامی و بستره‌های چریکی نظامی را بازداشت کرده‌اند.

 فرمانده پولیس فاریاب گفت که مقدار زیادی تجهیزات و جنگ‌افزار نظامی که در منزل وی نگهداری و خرید و فروش می‌شد نیز کشف و ضبط شده است.

وی افزود: این فرد اکنون در بازداشت نیروهای امنیتی است.

  • بصیره مصمم، خبرگزاری شانا، فاریاب