حمدالله محب: افغانستان در خط‌مقدم مبارزه تروریستان است

دکتر حمدالله محب: افغانستان به نمایندگی از منطقه و جهان در خط مقدم مبارزه علیه تروریزم قرار دارد دکتر حمدالله محب، مشاور امنیت ملی افغانستان در نشست امنیتی «اوفا» در یک میزگرد درباره مبارزه علیه تروریسم، گفت: بیایید بین تروریستان تفاوت نگذاریم؛ ما نیاز داریم تا با همدیگر به عنوان ائتلافی قوی علیه همه تروریستان […]

دکتر حمدالله محب: افغانستان به نمایندگی از منطقه و جهان در خط مقدم مبارزه علیه تروریزم قرار دارد

دکتر حمدالله محب، مشاور امنیت ملی افغانستان در نشست امنیتی «اوفا» در یک میزگرد درباره مبارزه علیه تروریسم، گفت: بیایید بین تروریستان تفاوت نگذاریم؛ ما نیاز داریم تا با همدیگر به عنوان ائتلافی قوی علیه همه تروریستان کار کنیم.

مشاور امنیت ملی افزود: دولت افغانستان به نیابت از منطقه و جامعه بین‌المللی در خط مقدم مبارزه علیه تمام انواع تروریسم به شمول گروهای مرگبار مانند القاعده و داعش قرار دارد.

دکتر محب ادامه داد: شاید ناممکن به نظر برسد، ولی به عنوان یک کشور باتجربه در مبارزه علیه تروریسم به شما اطمینان می‌دهم که ما به این امر پایان داده می‌توانیم و با همکاری همدیگر می‌توانیم تهدید تروریسم را ریشه کن کنیم. این یک پدیده دینی نیست؛ این فقط راهی است که از طریق آن سربازگیری جنگجویان صورت می‌گیرد.