رحمت‌الله نبیل: به هر رنگی که خواهی جامه می‌پوش، من از طرز خرامت می‌شناسم

رئیس پیشین امنیت ملی و یک تن از نامزدان ریاست جمهوری در واکنش به نشست صلح افغانستان در پاکستان می‌گوید، این نشست تعدادی را از تلفن‌هاى محرم و دیدارهاى مخفى آسوده کرد. به گزارش شانا به نقل از شفقنا، رحمت‌الله نبیل، رئیس پیشین امنیت ملی نبیل در واکنش به نشست صلح پاکستان در توییترش نوشته […]

رئیس پیشین امنیت ملی و یک تن از نامزدان ریاست جمهوری در واکنش به نشست صلح افغانستان در پاکستان می‌گوید، این نشست تعدادی را از تلفن‌هاى محرم و دیدارهاى مخفى آسوده کرد.

به گزارش شانا به نقل از شفقنا، رحمت‌الله نبیل، رئیس پیشین امنیت ملی نبیل در واکنش به نشست صلح پاکستان در توییترش نوشته است: «کار بعضى‌ها را سهل ساختند. از تلفن‌هاى محرم و دیدارهاى مخفى در کشورهاى دیگر خود را آسوده نموده و این‌بار به طور مستقیم دستور و «شاباسى» گرفتند. به هر رنگی که خواهی جامه می‌پوش، من از طرز خرامت می‌شناسم.» وی به صورت مشخص از کسی در این نوشته نام نبرده و نیز مشخص نساخته چه افرادی از تلفن‌هاى محرم و دیدارهاى مخفى در کشورهاى دیگر آسوده شده است!»

پیش از این نیز اتهام‌هایی درباره ارتباط برخی شخصیت‌های سیاسی کشور با پاکستان مطرح شده است.

لازم به ذکر است که نشست صلح پاکستان روز شنبه گذشته با حضور شماری از سیاست‌مدران کشور از جمله گلبدین حکمتیار، رهبر حزب اسلامی، کریم خلیلی، رئیس شورای عالی صلح، عطامحمد نور، رئیس اجرایی جمعیت اسلامی، محمد محقق، معاون دوم ریاست اجرایی، عبدالطیف پدرام، نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری، سید سعادت منصور نادری و شماری از سیاستمداران دیگر، برای دو روز در ایالت پنجاب پاکستان برگزار شد.

⭕️ما را در تلگرام، تویتر و فیس‌بوک دنبال کنید.
⭕️نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.