رئیس جمهور غنی با وزیر خارجه پاکستان دیدار کرد

 محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در رأس یک هیات عالی رتبه دولتی صبح امروز به اسلام‌آباد، پایتخت پاکستان رفت و با شاه‌محمود قریشی، وزیر خارجه آن کشور دیدار کرد. وزیر خارجه پاکستان ضمن خوش‌آمدگویی به رئیس جمهور غنی، از سفر رئیس جمهور کشور به پاکستان ابراز خرسندی کرد و این سفر را برای […]

 محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در رأس یک هیات عالی رتبه دولتی صبح امروز به اسلام‌آباد، پایتخت پاکستان رفت و با شاه‌محمود قریشی، وزیر خارجه آن کشور دیدار کرد.

وزیر خارجه پاکستان ضمن خوش‌آمدگویی به رئیس جمهور غنی، از سفر رئیس جمهور کشور به پاکستان ابراز خرسندی کرد و این سفر را برای گسترش روابط و همکاری‌ها و همچنین ایجاد فضای اعتماد میان دو کشور، مفید و ارزنده خواند.

رئیس جمهور غنی با ابراز سپاس از وزیر خارجه پاکستان، گفت که بر اساس اجماع و پیشنهاد نمایندگان لویه‌جرگه مشورتی صلح به منظور بهبود روابط میان افغانستان و پاکستان، به این کشور آمده‌ام.

آقای غنی با تاکید، گفت که روابط دوجانبه باید بر اساس احترام متقابل و روابط دولت با دولت استوار باشد. رئیس جمهور غنی تصریح کرد که امید است این سفر به ملت‌های دو کشور نتیجه مثبت به همراه داشته باشد و همچنین نقش فعال پاکستان را در همکاری‌ها و اتصال منطقه‌ای ترغیب کند.

⭕️ما را در تلگرام، تویتر و فیس‌بوک دنبال کنید.
⭕️نظر خود را درباره این مطلب در انتهای این صفحه ? بنویسید.