تیم فوتسال افغانستان نایب قهرمان رقابت‌های آسیایی شد

در دیدار نهایی رقابت‌های فوتسال آسیا که امشب در شهر تبریز ایران برگزار شده بود ژاپن با زدن سه گول به افغانستان قهرمان این بازی‌ها شد. دانشجویان دانشگاه کابل و جوانان اکثر ولایت‌های افغانستان با ازدحام در اماکن عمومی در کنار هم به تماشای تیم فوتسال کشورشان نشستند. تیم ملی فوتسال افغانستان، نایب قهرمانی رقابت‌های […]

در دیدار نهایی رقابت‌های فوتسال آسیا که امشب در شهر تبریز ایران برگزار شده بود ژاپن با زدن سه گول به افغانستان قهرمان این بازی‌ها شد.

دانشجویان دانشگاه کابل و جوانان اکثر ولایت‌های افغانستان با ازدحام در اماکن عمومی در کنار هم به تماشای تیم فوتسال کشورشان نشستند.

تیم ملی فوتسال افغانستان، نایب قهرمانی رقابت‌های قهرمانی فوتسال زیر بیست سال آسیا شد.

در دیدار نهایی این رقابت‌ها که امشب در تبریز ایران برگزار شد، ژاپن با زدن سه گول به افغانستان قهرمان این بازی‌ها شد و افغانستان هم یک گل به ژاپن زد و نایب قهرمان این بازی‌‌ها شد

این نخستین‌ بار است که افغانستان نایب قهرمان این رقابت‌ها می‌شود. افغانستان در بازی‌های پیشین خود اندونزی و تایلند را شکست داده بود؛ اما تیم ملی فوتسال ایران با زدن ۹ گول به اندونزی، مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

رئیس‌ جمهور غنی و عبدالله عبدالله، رئیس‌ اجرایی دست‌یابی افغانستان به نایب قهرمانی این رقابت‌ها را به مردم و بازیکنان تیم ملی فوتسال زیر بیست سال کشور تبریک گفتند.

فوتبال یکی از بازی‌هایی است که مردم افغانستان به آن علاقه‌مند هستند؛ اما حکومت افغانستان تاکنون برخلاف بازی کریکت در بخش بازی فوتبال سرمایه‌گذاری نکرده است.