نشست هماهنگی میان والیان زون غرب کشور در هرات پایان یافت

والیان زون غرب کشور پس از پایان نشست دو روزه در ولایت هرات، بر سرکوبی مخالفان دولت در زون غرب تأکید کردند. عبدالقیوم رحیمی، والی هرات در جمع خبرنگاران، از راه‌اندازی عملیات سرتاسری به هدف از بین بردن کامل دشمن در این حوزه خبر داد. در این نشست خبری که دیروز در مقر ولایت هرات […]

والیان زون غرب کشور پس از پایان نشست دو روزه در ولایت هرات، بر سرکوبی مخالفان دولت در زون غرب تأکید کردند.

عبدالقیوم رحیمی، والی هرات در جمع خبرنگاران، از راه‌اندازی عملیات سرتاسری به هدف از بین بردن کامل دشمن در این حوزه خبر داد.

در این نشست خبری که دیروز در مقر ولایت هرات با حضور والیان فراه، غور و بادغیس برگزار شد، والی هرات گفت: در این عملیات، نیروهای هوایی، زمینی و قطعات خاص اردوی ملی، امنیت ملی و پلیس مشارکت خواهند داشت.

او تاکید کرد که دشمن را از زمین و هوا آماج خواهند گرفت. این در حالیست که در ده روز اخیر نزدیک به یک هزار تن از طالبان در ولایت‌های زون غرب کشته شده‌اند.

 به گفته والیان این ولایت‌ها، موثریت عملیات‌های اخیر به حدی بوده است که دشمن توانایی انسجام مجدد جبهات خود را از دست داده است.

پیش‌بینی می‌شود با راه‌اندازی این عملیات، ساحات زیادی از مناطق با تهدید بلند در ولایت‌های زون غرب از وجود دشمن پاک‌سازی و زمینه برگزاری انتخابات آزاد و شفاف در تمام ولایت‌های زون غرب مساعد خواهد شد.