جان باختن یک کودک ۸ ساله و زخمی شدن اعضای یک خانواده بر اثر شلیک طالبان در فاریاب

به گزارش خبرگزاری شانا، پلیس فاریاب ادعا می‌کند که در نتیجه شلیک هاوان از سوی گروه طالبان بر یک منزل مسکونی در این ولایت به غیرنظامیان تلفات وارد شده است. عبدالکریم یورش، سخنگوی پلیس فاریاب می‌گوید که دیشب طالبان بر پاسگاه‌های امنیتی در مرکز ولسوالی دولت‌آباد این ولایت حمله کرده بودند که توسط نیروهای امنیتی […]

به گزارش خبرگزاری شانا، پلیس فاریاب ادعا می‌کند که در نتیجه شلیک هاوان از سوی گروه طالبان بر یک منزل مسکونی در این ولایت به غیرنظامیان تلفات وارد شده است.

عبدالکریم یورش، سخنگوی پلیس فاریاب می‌گوید که دیشب طالبان بر پاسگاه‌های امنیتی در مرکز ولسوالی دولت‌آباد این ولایت حمله کرده بودند که توسط نیروهای امنیتی به عقب زده شدند.

سخنگوی پلیس فاریاب می‌گود که در نتیجه جنگ این حمله پنج ساعته، ۳ طالب کشته و دو تن دیگرشان شدیدً زخمی شده‌اند. به گفته وی یکی از نیروهای امنیتی نیز کشته و دو تن از نیروهای خیزش مردمی جراحت سطحی برداشته‌اند.

از سویی هم بر اثر اصابت گلوله هاوان طالبان بر یک منزل مسکونی در مرکز ولسوالی دولت‌آباد یک کودک هشت ساله جان باخته است و همچنین ۷ عضو یک خانواده به شمول کودکان و زنان زخمی شده‌اند.

طالبان تاکنون درباره کشته و زخمی شدن افرادش و پرتاب هاوان بر منازل مسکونی در ولسوالی دولت‌آباد فاریاب اظهارنظر نکرده‌ است.

  • بصیره مصمم، خبرگزاری شانا، فاریاب