ایران برای رایزنی با آمریکا درباره افغانستان تاکنون برنامه‌ای نداشته است

سخنگوی وزارت خارجه ایران درباره اینکه بین تهران و واشنگتن درباره اوضاع جاری در افغانستان پیام‌هایی رد و بدل شده است، گفت: ایران تاکنون برنامه‌ای نداشته است که راجع به مسائل منطقه‌ای و افغانستان وارد رایزنی و گفت‌وگو با آمریکایی‌ها شود. به گزارش شانا به نقل از فارس؛ سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه […]

سخنگوی وزارت خارجه ایران درباره اینکه بین تهران و واشنگتن درباره اوضاع جاری در افغانستان پیام‌هایی رد و بدل شده است، گفت: ایران تاکنون برنامه‌ای نداشته است که راجع به مسائل منطقه‌ای و افغانستان وارد رایزنی و گفت‌وگو با آمریکایی‌ها شود.

به گزارش شانا به نقل از فارس؛ سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) در نشست خبری با رسانه‌های داخلی و خارجی به تشریح آخرین تحولات در عرصه سیاست خارجی پرداخت و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

سخنگوی وزارت خارجه ایران درباره اینکه بین تهران و واشنگتن درباره اوضاع جاری در افغانستان پیام‌هایی رد و بدل شده است، گفت: من این خبر را دیده‌ام ولی اینکه پیامی رد و بدل شده باشد بعید می‌دانم، چون در موضوع افغانستان دولت قانونی و مستقر افغانستان محور کار است و ایران تاکنون برنامه‌ای نداشته که راجع به مسائل منطقه‌ای و افغانستان وارد رایزنی و گفت‌وگو با آمریکایی‌ها شود.