کشته شدن ۴ تن در درگیری میان دو فرمانده خیزش مردمی در فاریاب

مقام‌های امنیتی از کشته شدن ۴ تن در نتیجه درگیری میان دو فرمانده نیروهای خیزش مردمی در ولایت فاریاب خبر داده‌اند. به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از خبرنامه، عبدالکریم یورش، سخنگوی فرماندهی پولیس فاریاب امروز پنج‌شنبه (۱۰جوزا) گفته است که در نتیجه درگیری میان دو فرمانده نیروهای خیزش مردمی در ولسوالی قیصار این ولایت، […]

مقام‌های امنیتی از کشته شدن ۴ تن در نتیجه درگیری میان دو فرمانده نیروهای خیزش مردمی در ولایت فاریاب خبر داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از خبرنامه، عبدالکریم یورش، سخنگوی فرماندهی پولیس فاریاب امروز پنج‌شنبه (۱۰جوزا) گفته است که در نتیجه درگیری میان دو فرمانده نیروهای خیزش مردمی در ولسوالی قیصار این ولایت، ۴ تن کشته و ۱ تن دیگر زخمی شده‌اند.

به گفته سخنگوی پولیس فاریاب، «همه کشته شده‌ها غیرنظامیان عضو نیروهای خیزش مردمی هستند.»

آقای یورش درباره عامل درگیری میان این دو فرمانده نیروهای خیزش مردمی چیزی نگفته است؛ اما منابع محلی از ولایت فاریاب می‌گویند، کشته‌شدگان این درگیری همه غیرنظامیانی هستند که در میان آن‌ها زنان و کودکان نیز دیده می‌شوند.

یورش می‌افزاید: در ولسوالی خواجه سبزپوش نیز درگیری میان نیروهای امنیتی و شورشیان طالب صورت گرفته است که در آن به شورشیان طالب تلفات وارد شده است. هنوز رقم دقیق این تلفات مشخص نشده و به غیرنظامیان و نیروهای امنیتی هیچ تلفاتی وارد نشده است.