برگزار مسابقه دوش برای حمایت از صلح در کابل

مسابقه دوش برای حمایت از صلح از سوی شماری از ورزشکاران ملی، فدراسیون اتلتیک افغانستان و شهرداری کابل در مسیر سه‌راهی علاءالدین تا قصر دارالامان برگزارشد.

به گزارش شانا نیوز به نقل از صفحه فیس‌بوک شهرداری کابل، امروز جمعه ۱۳ ثور ۱۳۹۸، مسابقه دوش برای حمایت از صلح از سوی شماری از ورزشکاران ملی، فدراسیون اتلتیک افغانستان و شهرداری کابل در مسیر سه‌راهی علاءالدین تا قصر دارالامان برگزارشد.

در این مسابقه که صدها تن از ورزشکاران شهر کابل شرکت کرده بودند، معاون سرمحقق محمدفاضل شریفی، معین امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری کابل در سخنانی گفت که هدف از برگزاری این مسابقه، تحقق صلح سرتاسری در کشور است و ورزشکاران با این حرکت سالم حمایت خود را از پروسه صلح اعلام می‌کنند.

محمدولی هوتک، ورزشکار ملی کشور نیز در این مراسم ضمن آرزوی صلح دایمی و سرتاسری در کشور گفت: ورزش نه‌تنها یک مصروفیت سالم است بلکه به وسیله ورزش می‌توان برای تحکیم وحدت ملی، رسیدن به یک صلح پایدار و تحقق زندگی صلح‌آمیز کمک کرد.

قابل یادآوری است که در این مسابقه از تیم پسران محمدکریم یاقوت مقام اول، محمدهمایون عرب‌زاده مقام دوم و میهن ملک‌زاده مقام سوم و همچنین از تیم دختران حفیظه بهمن، مقام اول، افسانه نورزی، مقام دوم و میمون رحیمی، مقام سوم را از آن خود کردند.