مسئول ارشاد، دعوت و جلب‌وجذب گروه طالبان در ولسوالی خواجه غار به پلیس تخار تسلیم شد

سمونوال حشمت‌الله مسلم، فرمانده پلیس ولایت تخار با تایید این خبر می‌گوید: بر اثر سعی و تلاش و کار اوپراتیفی منسوبین پلیس ولسوالی دشت قلعه ولایت تخار، مولوی اسلام‌الدین مشهور به بلال، مسئول ارشاد، دعوت و جلب‌وجذب گروه طالبان در ولسوالی خواجه غار با درک حقانیت و خوش‌بینی از عملکرد دولت جمهوری اسلامی افغانستان خود […]

سمونوال حشمت‌الله مسلم، فرمانده پلیس ولایت تخار با تایید این خبر می‌گوید: بر اثر سعی و تلاش و کار اوپراتیفی منسوبین پلیس ولسوالی دشت قلعه ولایت تخار، مولوی اسلام‌الدین مشهور به بلال، مسئول ارشاد، دعوت و جلب‌وجذب گروه طالبان در ولسوالی خواجه غار با درک حقانیت و خوش‌بینی از عملکرد دولت جمهوری اسلامی افغانستان خود را با یک میل سلاح کلاشینکوف و تجهیزات به پلیس ولسوالی دشت قلعه تسلیم کرد.

مولوی اسلام گفته است که عملکرد گروه طالبان در برابر مردم و دولت قابل تحمل نیست. وی تلاش می‌کند تا دیگر همکاران خود را به پروسه صلح دعوت کند تا با سلاح‌شان به نیروهای امنیتی بپیوندند.

وی می‌افزاید که حاضر است در کنار سایر هم‌وطنان خود در آبادی وطن و رفا و آسایش مردم سهم فعال داشته باشد.

فرمانده پلیس تخار از تمام کسانی که تحت هر نامی در برابر دولت جمهوری اسلامی افغانستان و مردم این وطن سلاح برداشته‌اند می‌خواهد تا بیش از این باعث ایجاد ناامنی نشوند.

  • سمیع‌الله قریشی، خبرگزاری شانا، کندز

⭕️ما را در تلگرام، تویتر و فیس‌بوک دنبال کنید.
⭕️نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.