لیسه خصوصی «نور» مزارشریف، ۱۲ ساله شد

مدیریت لیسه خصوصی نور از دوازدهمین سالروز تأسیس این لیسه در شهر مزارشریف گرامیداشت کرد. خانواده‌های دانش‌آموزان، استادان، کارمندان و دانش‌آموزان که ۱۲ سال تمام در این لیسه درس خوانده‌اند از جمله مهمانان اصلی این برنامه بودند. در این برنامه مستندی از کارکرد و دست‌آوردهای دوازده ساله این لیسه به نمایش گذاشته شد و دانش‌آموزان […]

مدیریت لیسه خصوصی نور از دوازدهمین سالروز تأسیس این لیسه در شهر مزارشریف گرامیداشت کرد.
خانواده‌های دانش‌آموزان، استادان، کارمندان و دانش‌آموزان که ۱۲ سال تمام در این لیسه درس خوانده‌اند از جمله مهمانان اصلی این برنامه بودند.
در این برنامه مستندی از کارکرد و دست‌آوردهای دوازده ساله این لیسه به نمایش گذاشته شد و دانش‌آموزان این مکتب به اجرای ترانه پرداختند.
محمدبشیر انصاری، یکی از اولیای دانش‌آموزان به نمایندگی از والدین، دوازدهمین سالگرد تاسیس خانه نور مزارشریف را تبریک گفت.
از سویی هم سید قمرالدین سادات، مدیر عمومی لیسه خانه نور ضمن خوش آمدگویی به مهمانان دوازدهمین سالگرد این لیسه را به موسس، استادان،کارمندان، دانش‌آموزان و اولیای انان تبرک گفت.
در حاشیه برنامه تعدادی از والدین، دانش‌آموزان و فارغان این لیسه به نوبه خود با بیان پیام‌های تبریکی از مؤسس، هیئت رهبری و استادن این مکتب قدردانی کردند.

  • محمدفردین طاهرنوروزی، خبرگزاری شانا، بلخ