سرمربی تیم افغانستان: با صعود به فینال، در ورزش افغانستان تاریخ‌سازی کردیم

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان گفت: برای اولین بار تیمی از کشور افغانستان به فینال مسابقات آسیایی راه یافت و ما با این موفقیت در ورزش کشور خود تاریخ‌سازی کردیم. به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از فارس، عبدالرزاق ممرک، سرمربی افغانستان بعد از برد ۴ بر ۳ مقابل اندونزی و صعود به […]

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان گفت: برای اولین بار تیمی از کشور افغانستان به فینال مسابقات آسیایی راه یافت و ما با این موفقیت در ورزش کشور خود تاریخ‌سازی کردیم.

به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از فارس، عبدالرزاق ممرک، سرمربی افغانستان بعد از برد ۴ بر ۳ مقابل اندونزی و صعود به فینال در نشست خبری اظهار داشت: ما به فینال آمدن این مسابقات فکر نمی‌کردیم و روی نقاط دفاعی کار کردیم و حریفان ما برای بازی با ما کار سختی داشتند.

سرمربی افغانستان گفت: تلاش زیادی کردیم که بازیکنان را شاد نگهداریم، وقتی ما در نیمه دوم خسته می‌شویم و گل می‌خوریم یک نقطه ضعف برای تیم است و ما می‌‌خواهیم بار یک ریکاوری خوب به فینال آماده بشویم.

وی بیان کرد: شاید برای دیگر تیم‌های آسیا رسیدن به فینال رسیدن مهم نباشد، ولی در تاریخ افغانستان اولین بار بود که تیمی به فینال مسابقات رسیده و مطمئنا با انگیزه بسیار بالایی به فینال می‌رویم و با انگیزه‌تر از همیشه بازی می‌کنیم.

سرمربی افغانستان گفت: وقتی با بازیکنان بسیار جوان طرف هستید کار بسیار سخت‌تر می‌شود. ما هم باید داخل میدان را کنترل می‌کردیم و هم باید روی نیمکت را نیز کنترل می‌کردیم. تلاش ما این است که در فینال بازیکنان را از لحاظ روحی آماده کنیم و با قدرت آنها به زمین بازی بفرستیم.