اخبار هیدراسلایدافغانستانگزارشورزش

سرمربی تیم افغانستان: با صعود به فینال، در ورزش افغانستان تاریخ‌سازی کردیم

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان گفت: برای اولین بار تیمی از کشور افغانستان به فینال مسابقات آسیایی راه یافت و ما با این موفقیت در ورزش کشور خود تاریخ‌سازی کردیم.

به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از فارس، عبدالرزاق ممرک، سرمربی افغانستان بعد از برد ۴ بر ۳ مقابل اندونزی و صعود به فینال در نشست خبری اظهار داشت: ما به فینال آمدن این مسابقات فکر نمی‌کردیم و روی نقاط دفاعی کار کردیم و حریفان ما برای بازی با ما کار سختی داشتند.

سرمربی افغانستان گفت: تلاش زیادی کردیم که بازیکنان را شاد نگهداریم، وقتی ما در نیمه دوم خسته می‌شویم و گل می‌خوریم یک نقطه ضعف برای تیم است و ما می‌‌خواهیم بار یک ریکاوری خوب به فینال آماده بشویم.

وی بیان کرد: شاید برای دیگر تیم‌های آسیا رسیدن به فینال رسیدن مهم نباشد، ولی در تاریخ افغانستان اولین بار بود که تیمی به فینال مسابقات رسیده و مطمئنا با انگیزه بسیار بالایی به فینال می‌رویم و با انگیزه‌تر از همیشه بازی می‌کنیم.

سرمربی افغانستان گفت: وقتی با بازیکنان بسیار جوان طرف هستید کار بسیار سخت‌تر می‌شود. ما هم باید داخل میدان را کنترل می‌کردیم و هم باید روی نیمکت را نیز کنترل می‌کردیم. تلاش ما این است که در فینال بازیکنان را از لحاظ روحی آماده کنیم و با قدرت آنها به زمین بازی بفرستیم.

برچسب ها

بلخی

Chief Editor of Shana News Agency

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن