بانو عزیزه، شهروند ایرانی؛ تلاش برای حمایت اقتصادی از خانواده و همسرش در میمنه

به گزارش خبرگزاری شانا، این بانو عزیزه نام دارد. عزیزه از اتباع کشور ایران است؛ اما از حدود ۲۰ روز بدین‌سو پس ازدواج با یکی از شهروندان شهر میمنه، مرکز ولایت فاریاب به این شهر آمده است. عزیزه می‌گوید که امروز برای نخستین بار در یکی از جاده‌های شهر میمنه برای کمک به مصارف زندگی […]

به گزارش خبرگزاری شانا، این بانو عزیزه نام دارد. عزیزه از اتباع کشور ایران است؛ اما از حدود ۲۰ روز بدین‌سو پس ازدواج با یکی از شهروندان شهر میمنه، مرکز ولایت فاریاب به این شهر آمده است.

عزیزه می‌گوید که امروز برای نخستین بار در یکی از جاده‌های شهر میمنه برای کمک به مصارف زندگی و خانواده‌اش اقدام به دست‌فروشی کرده است.

وی می‌گوید که مردم بیش از اینکه از وی خرید کنند، از او پرسش‌های گوناگونی را مطرح می‌کنند.

بانو عزیزه می‌گوید که شوهرش یک همسر دیگر نیز دارد؛ اما با همسر اول شوهرش کاملاً راحت است و هیچ برخوردی میان‌شان صورت نگرفته است.

عزیزه می‌گوید که وضعیت امنیتی در شهر میمنه قناعت‌بخش است و من بدون هرگونه چالش امنیتی به کار خود ادامه می‌دهم؛ اما خواست من از شهروندان میمنه این است که اگر خرید نمی‌کنند ایجاد مزاحمت نیز نکنند و بگذارند تا به کارم ادامه دهم و در کنار همسرم برای بهبود وضعیت اقتصادی خانواده‌ام تلاش کنم.

این بانو که یکی از اتباع کشور ایران است، می‌گوید: پیام من به طالبان این است که با دولت صلح کنند تا مردم افغانستان زندگی آرام داشته باشند.

⭕️ما را در تلگرام، تویتر و فیس‌بوک دنبال کنید.
⭕️نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

  • بصیره مصمم، خبرگزاری شانا، فاریاب