کشته و زخمی شدن دو فرمانده طالبان و ۲۱ تن دیگر از آنان در ولایت غزنی

۲۱ تن از طالبان مسلح به شمول دو فرمانده آنان حوالی سه‌شنبه‌شب، دیروز و شب گذشته درمربوطات ولسوالی‌هاى اندر، گیلان و ده‌یک کشته و ﺯخمى شدند و پنج عراده موتر آنان نیز منهدم شده است. در اقدام نخست، حوالى چهارشنبه‌شب ناصر آخوندﺯاده، مشهور به کش آخوندﺯاده، یکی از فرماندهان مطرح طالبان با پنج تن اﺯ […]

۲۱ تن از طالبان مسلح به شمول دو فرمانده آنان حوالی سه‌شنبه‌شب، دیروز و شب گذشته درمربوطات ولسوالی‌هاى اندر، گیلان و ده‌یک کشته و ﺯخمى شدند و پنج عراده موتر آنان نیز منهدم شده است.

در اقدام نخست، حوالى چهارشنبه‌شب ناصر آخوندﺯاده، مشهور به کش آخوندﺯاده، یکی از فرماندهان مطرح طالبان با پنج تن اﺯ افرادش در قریه یاروکلاى ولسوالى اندر کشته و یک موتر تیلر آنان که برای جاسازی مواد منفجره درنظر گرفته شده بود، منهدم شد.

در اقدام دوم، ناوقت چهارشنبه طى حملات هواىى حمایت قاطع در مربوطات ولسوالى گیلان شش طالب مسلح کشته و دو عراده موترسایکل آنان منهدم شده است.

در اقدام سوم نیروهای امنیتی، حوالى سه‌شنبه شب در منطقه سلیمان‌زى ولسوالى ده‌یک، یکی از فرماندهان طالبان به نام «منیر» کشته و ۸ تن آنان زخمی شده‌اند و همچنین ۴ عراده موتر آنان نیز منهدم شده است.

  • احمدزی سلطانی، خبرگزاری شانا، غزنی