جلوگیری از وقوع یک حمله تروریستی در کابل

وزارت امور داخله افغانستان با کشف یک عراده واسطه نقلیه بمب‌گذاری‌شده در ولسوالی پغمان ولایت کابل از یک حمله تروریستی جلوگیری کرد. به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از شفقنا، وزارت امور داخله با انتشار خبرنامه‌ای اعلام کرد که این موتر بمب‌گذاری‌شده روز گذشته (۱۳ سرطان) در منطقه کشکک ولسوالی پغمان کشف شده است. در […]

وزارت امور داخله افغانستان با کشف یک عراده واسطه نقلیه بمب‌گذاری‌شده در ولسوالی پغمان ولایت کابل از یک حمله تروریستی جلوگیری کرد.

به گزارش خبرگزاری شانا به نقل از شفقنا، وزارت امور داخله با انتشار خبرنامه‌ای اعلام کرد که این موتر بمب‌گذاری‌شده روز گذشته (۱۳ سرطان) در منطقه کشکک ولسوالی پغمان کشف شده است.

در خبرنامه آمده است: «پلیس قوماندانی امنیه ولسوالی پغمان یک عراده واسطه نقلیه را که در آن از سوی تروریستان طالب مواد انفجاری جابجا شده بود، از ساحه کشکک ولسوالی پغمان کشف نمودند.»

براساس معلومات منبع، این موتر به منظور انجام اعمال تروریستی در مربوطات شهر کابل، از سوی تروریستان طالب بمب‌گذاری شده بود که قبل از رسیدن به داخل شهر کابل از سوی منسوبین پلیس فرماندهی پلیس ولسوالی پغمان کشف شد.

وزارت امور داخله گفته است که واسطه یادشده با همکاری منسوبین تخنیکی فرقه ۱۱۱ کابل خنثی شده است.

⭕️ما را در تلگرام، تویتر و فیس‌بوک دنبال کنید.
⭕️نظر خود را درباره این مطلب در انتهای این صفحه ? بنویسید.